× بستن تبلیغات
فوریه
5
2018

تحقیق ارتباط و وابستگی بین انسان و طبیعت (عمومی)

دسته بندی عمومی
فرمت فایل doc
تعداد صفحات 44
حجم فایل 20 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

مقدمه:

انسان به عنوان موجودی زنده و برتر، مانند دیگر موجودات برای چرخه‌ی حیات خود نیاز به طبیعت و منابع طبیعی دارد. ارتباط و وابستگی بین انسان و طبیعت انكارناپذیر است.

پرداختن به این بحث به دلیل ناب بودن موضوع و پرداخته نشدن به آن است در بحثها و موضوعات دیگر فقط به طبیعت پرداخته شده و جای انسان در این بحثها خالی است.

در ماكت مربوط به موضوع انسان و طبیعت سعی شده در گوشه هایی از كار طرح فیگورهایی از انسان پیاده شود و حالات فیگورها سمبلی از حركات و اشاره هایی از زبان ناشنوایان است. بكار بردن رنگهای سرد در این فضا مربوط به هماهنگی با فضای سبز است كه برای درخشندگی و جلوه دادن به طرح از رنگهای گرم هم متناسب با بخش كاربردی استفاده شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به ترتیب از راست:

  • ندا نوری
  • هدا یعقوب پور
  • سمیرا خاج
  • فاطمه بصیری آقباش
  • شهناز شعبانی

 

نام ندا نام خانوادگی نوری متولد 1360 تهران در 8 ماهگی به تب شدید و تشنج مبتلا شدم در 1 سالگی معالجه شدم اما به مرور زمان حرف زدن را فراموش كرده و با مشاهده ی این عكس العمل به پزشك مراجعه كردم در آن زمان متوجه شدند به علت این بیماری از شنوایی محروم شدم. این امر باعث ناامیدی شدید پدر و مادرم شد با كمك پزشك به مجتمع ناشنوایان معرفی شدم (تا سن 6 سالگی به مراكز آموزشی رجوع می كردم و پس از 12 سال در مركز باغچه بان تحصیل كردم . در دوران ابتدایی به ریاضیات علاقه مند بودم و دوست داشتم در این رشته ادامه تحصیل بدهم ولی متأسفانه در باغچه بان تنها رشته فنی و حرفه ای وجود داشت و با گذشت زمان به گرافیك علاقه مند شدم در هنرستان تحصیلاتم را در رشته گرافیك را با موفقیت به پایان رساندم. سال 80 در رشته ی گرافیك وارد دانشگاه شدم. در دانشگاه با دانشجویان همراه شدم كه شرایطی مثل من را داشتن به یاد دوران هنرستان افتادم و ما همگی سعی می كنیم در رشتة گرافیك به تحصیلات ادامه دهیم و موفق شویم.

 

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

درباره نویسنده:

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات